Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Sieťové káble (Ostatné)

Sieťové káble (Ostatné)

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
DEM-CB100S stohovací kabel
Kód: 51202422

DEM-CB100S stohovací kabel

SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M Description Suitable…

Dostupnosť: skladom

Cena: 135,71 € (113,09 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC C-Cable
Kód: JH694A

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC C-Cable

JH694A Přehled HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct…

Dostupnosť: skladom

Cena: 101,66 € (84,72 € bez DPH)
detaily
AP-CBL-SER RAP-3 Serial Cable
Kód: JW071A

AP-CBL-SER RAP-3 Serial Cable

JW071A Header TTL3.3V to DB9 female AP Console Adapter…

Dostupnosť: skladom

Cena: 67,23 € (56,03 € bez DPH)
detaily
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Kód: J9283D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé…

Dostupnosť: skladom

Cena: 133,00 € (110,83 € bez DPH)
detaily
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable
Kód: J9285D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé…

Dostupnosť: skladom

Cena: 170,76 € (142,30 € bez DPH)
detaily
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Kód: J9281D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé…

Dostupnosť: skladom

Cena: 77,48 € (64,57 € bez DPH)
detaily
MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel
Kód: 5170004691

MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel

Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených…

Dostupnosť: skladom

Cena: 44,45 € (37,04 € bez DPH)
detaily
MikroTik Q+DA0001 40 Gbps přímý QSFP+ kabel (1m)
Kód: 5170004692

MikroTik Q+DA0001 40 Gbps přímý QSFP+ kabel (1m)

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům…

Dostupnosť: skladom

Cena: 30,74 € (25,62 € bez DPH)
detaily
MikroTik XS+DA0001 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 1m
Kód: 5170004694

MikroTik XS+DA0001 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 1m

Nové kabely s přímým připojením, které podporují…

Dostupnosť: skladom

Cena: 30,74 € (25,62 € bez DPH)
detaily
MikroTik XS+DA0003 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 3m
Kód: 5170004695

MikroTik XS+DA0003 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 3m

Nové kabely s přímým připojením, které podporují…

Dostupnosť: skladom

Cena: 41,51 € (34,59 € bez DPH)
detaily
APC Simple Signaling UPS Cable - USB to RJ45
Kód: 54180216

APC Simple Signaling UPS Cable - USB to RJ45

AP9827 Možnosti propojení Délka kabelu 1.83 m Barva…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 53,75 € (44,79 € bez DPH)
detaily
APC Symmetra RM to SYRMXR4 Extender Cable
Kód: 54160321

APC Symmetra RM to SYRMXR4 Extender Cable

Technické detaily Délka kabelu: 1.2 m Hmotnost a…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 515,26 € (429,38 € bez DPH)
detaily
DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Kód: 50271004

DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,44 € (2,87 € bez DPH)
detaily
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý
Kód: 502710052

DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý

UTP Cat5 PVC kabel - návin 305m (drát), šedá barva,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 84,11 € (70,09 € bez DPH)
detaily
2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm
Kód: 502710943233

2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 0,45 € (0,38 € bez DPH)
detaily
Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m
Kód: 2100808876

Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m

Patch kabel UTP cat5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný…

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,48 € (0,40 € bez DPH)
detaily