Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Sieťové káble (Optické patch káble)

Sieťové káble (Optické patch káble)

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1
Kód: 502710341

Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 17,63 € (14,69 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271012

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,80 € (7,33 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2
Kód: 50271013

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3…

Dostupnosť: skladom

Cena: 10,02 € (8,35 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271016

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,21 € (6,01 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271017

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,64 € (8,03 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2
Kód: 50271018

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 3…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,42 € (7,85 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271021

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,67 € (7,23 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271022

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,16 € (7,63 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2
Kód: 50271028

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 13,18 € (10,98 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2
Kód: 50271026

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,33 € (6,94 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2
Kód: 50271071

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 10,02 € (8,35 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 5m, OM2
Kód: 502710333

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 5m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,58 € (9,65 € bez DPH)
detaily
DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Kód: 50271004

DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,27 € (2,73 € bez DPH)
detaily
Addonics NAS 4.0 adaptér pro eSATA/ USB zařízení
Kód: 51901019

Addonics NAS 4.0 adaptér pro eSATA/ USB zařízení

Sdílejte až 16 pevných disků po LAN s velikostí…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 144,60 € (120,50 € bez DPH)
detaily
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý
Kód: 502710052

DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý

UTP Cat5 PVC kabel - návin 305m (drát), šedá barva,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 65,99 € (54,99 € bez DPH)
detaily