Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

SFP 1, 25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis

Kód: SPS-7110WCIS_OEM | číslo výrobcu P/N: SPS-7110WCIS Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
17,68 € s DPH 14,73 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

SFP transceiver
1,25Gbps,
1000BASE-LX, SM,
10km, 1310nm , LC duplex, -40 - 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

E-iCard SSL VPN MAC OS 1


Cena: 17,69 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Mikrotik napáj.adapt.12V 3A pro RouterBOARD,…


Cena: 17,80 € s DPH

Dostupnosť: skladom