Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco

Kód: SFP+LRM-CIS_OEM | číslo výrobcu P/N: SFP-PLUS-LRM-CIS Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
68,00 € s DPH 56,67 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Obrázok nie je k dispozícii
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco

Form Type
*SFP+

Max Data Rate
*10.3125Gbps

Wavelength
*1310nm

Max Cable Distance
*220m

Interface
*LC duplex

Optical Components
*FP 1310nm

Cable Type
*MMF

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

NETGEAR 5PT GE UNMANAGED SWCH W/ POE+


Cena: 67,95 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Ubiquiti UISP-Box, venkovní box pro UISP router…


Cena: 67,92 € s DPH

Dostupnosť: skladom