Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

QSFP+ 40GBASE-SR4 MM 100m OEM Cisco

Kód: QSFP+SR4-CIS_OEM | číslo výrobcu P/N: QSFP-SR4-CIS Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
107,69 € s DPH 89,74 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Obrázok nie je k dispozícii
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

This QFSP+ is a transceiver module for 40Gbps and conforms to the 10GBASE-SR4 standard.

It replaces four SFP+ modules and internally contains sender and transceiver for 4x 10Gbps over 850nm multi-mode fiber.
Suitable amongst other uses for 40 Gigabit Ethernet or Fibre Channel.

The module is equipped with a MPO connector.

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Grandstream GWN7003 VPN router 2 SFP, 9 Gb porty…


Cena: 107,61 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SFPplus 10G Cable 5M HP


Cena: 108,00 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Ubiquiti USW-FLEX - UniFi Switch Flex


Cena: 106,68 € s DPH

Dostupnosť: skladom