Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HPE 1420 24G 2SFP Switch

Kód: JH017A | číslo výrobcu P/N: JH017A#ABB Dostupnosť: skladom Záruka: 480 mesiacov Celková cena:
181,13 € s DPH 150,94 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti
Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

HPE 1420 24G 2SFP Switch
Popis

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, které hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje devět gigabitových přepínačů: 16-portový 10/100/1000, 24-portový 10/100/1000 se dvěma SFP gigabitovými porty, 24-portový 10/100/1000, z nichž 12 je napájeno přes Ethernet (PoE + ) s celkovým výkonem Power PoE 124 W a 24-portový 10/100/1000 se dvěma SFP + 10GbE porty.
Řada přepínačů 1420 také obsahuje 5-portový 10/100/1000, 5-portový 10/100/1000, kde 4 z 5 portů jsou porty PoE +, 8-portový 10/100/1000, 8-portový 10/100/1000 s 8 porty PoE + a jednoduchým přepínačem a 24-portový 10/100/1000. Jsou bez ventilátoru pro tichý provoz. Dodávají se s omezenou zárukou na celou dobu životnosti, stejně jako s telefonní podporou 24/7. Záruka také zahrnuje dodatečnou dodací lhůtu následujícího pracovního dne.


Přehled
- Management: Unmanged
- Layer 2: L2 switching
- 24x 10/100/1000 RJ45 portů + 2x Gb SFP porty
- Bezventilátorové provedení pro tichý chod
- Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení.



Provedení switche Do racku
Fanless switch Ano
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 24
POE Ne
Management Unamanaged switch
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,28 € (9,40 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: J4859C_OEM

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,98 € (10,82 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: J8177C_OEM

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,15 € (22,63 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: J9150A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Tento modul SFP + kompatibilní se standardem OEM je…

Dostupnosť: skladom

Cena: 21,55 € (17,96 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: JD089B

HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver (JD089B) A small…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 293,14 € (244,28 € bez DPH)
detaily
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: JD089B_OEM

OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,15 € (22,63 € bez DPH)
detaily
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: JD092B

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 720,27 € (600,23 € bez DPH)
detaily
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: JD092B_OEM

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

X130 10G SFP LC SR TRANSCEIVER

Dostupnosť: skladom

Cena: 20,22 € (16,85 € bez DPH)
detaily
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kód: JD094B

HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver (JD094B) Compatible…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 3192,59 € (2660,49 € bez DPH)
detaily
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
Kód: JD094B_OEM

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable…

Dostupnosť: skladom

Cena: 37,01 € (30,84 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: JD118B

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 192,88 € (160,73 € bez DPH)
detaily
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: JD118B_OEM

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,82 € (10,68 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: JD119B

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B) A small form-factor…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 634,37 € (528,64 € bez DPH)
detaily
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: JD119B_OEM

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,98 € (10,82 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router


Cena: 181,30 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco STACK-T2-1M=


Cena: 180,82 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

X2 10G SM 1310nm 10km Cisco


Cena: 180,79 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco SG350-10 10-port Gigabit Managed Switch


Cena: 180,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco RV130W Wireless-N VPN Router Web Filtering…


Cena: 181,51 € s DPH

Dostupnosť: skladom

E-iCard 1-year IDP USG210


Cena: 181,67 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku