Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch

Kód: JG961A | číslo výrobcu P/N: JG961A Dostupnosť: skladom Záruka: 480 mesiacov Celková cena:
955,88 € s DPH 796,57 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti
Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku


HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch

Popis
Řada HPE OfficeConnect 1950 je inteligentní webová 10gigabitová a Gigabitová platforma pro pokročilé sítě malých firem, které potřebují nejvyšší výkon nyní nebo v budoucnu.

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1950 obsahuje pět přepínačů: Novinkou řady je 16-portový 10gigabitový agregační přepínač, který má 12 portů 10GBASE-T a 4 SFP +, který je ideální jako jádro vysoce výkonné pracovní skupiny nebo malé obchodní sítě . Další modelové řady mají gigabitové přístupové porty s 10 gigabitovými uplinky, včetně dvou standardních a dvou modelů PoE + v 24 a 48 portové konfiguraci. Každý přístupový přepínač má dva porty 10GBASE-T, které podporují kabeláž založenou na bázi mědi kategorie 6A, a dva porty SFP 10G pro připojení k vláknům. Modely PoE + mají napájení PoE 370 W pro napájení klientských zařízení kompatibilních s PoE / PoE +.


Přehled
- Management: Smart managed
- Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing
- 48x 100/1000 RJ45 portů + 2x 1000/10000 SFP+ porty + 2x 10Gb RJ45 porty
- Stacking (až 4 switche do stohu)
- Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení.





Provedení switche Do racku
Fanless switch Ne
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 50
Management Smart switch
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,25 € (9,38 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: J4859C_OEM

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,94 € (10,78 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: J8177C_OEM

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,06 € (22,55 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: J9150A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Tento modul SFP + kompatibilní se standardem OEM je…

Dostupnosť: skladom

Cena: 21,48 € (17,90 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kód: J9151A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 36,91 € (30,76 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Kód: J9152A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Data…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 197,49 € (164,58 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch


Cena: 956,79 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Allied Telesis AT-X610-24-BDL-NCBP3


Cena: 954,23 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ZyXEL ATP200


Cena: 959,80 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco SG350X-24MP-K9-EU


Cena: 961,08 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco SG350-52-K9-EU


Cena: 962,67 € s DPH

Dostupnosť: skladom