Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HPE MSR1002 4 AC Router

Kód: JG875A | číslo výrobcu P/N: JG875A#ABB Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
890,40 € s DPH 742,00 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

The HPE FlexNetwork MSR1000 Router Series delivers high-performance, small branch routing up to 500 Kpps in a cost-optimized modular form factor. Featuring integrated routing, switching, security, and SIP with no additional licensing, you can boost your service delivery while simplifying the management of your corporate WAN. With Comware v7 and a convenient modular design, the MSR1000 brings enhanced performance and advanced services, as well as a choice of connectivity options to provide flexible, open standards and lasting investment protection with lower CAPEX and OPEX for small-sized branches.

Differentiator

2 SIC (or 1 DSIC slot) module slots
667 MHz RISC processor
512MB DDR3 default memory

Ports

(2) SIC slots or (1) DSIC slot
(1) RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN port
(1) SFP fixed Gigabit Ethernet SFP port
(4) RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN ports
(1) Serial port

odkaz na stránky výrobce

https://www.hpe.com/us/en/product-catalog/networking/networking-routers/pip.specifications.hpe-flexnetwork-msr1002-4-ac-router.6288749.html

Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 4
Počet WAN portů 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE MSR2003 AC Router


Cena: 890,40 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HP 1950-48G-2SFP+-2XGT Rfrbd Switch


Cena: 891,61 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis AT-x230-18GP-50


Cena: 892,30 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

MX68CW Enterprise License and Support, 5 Year


Cena: 895,84 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Netgear 40GBASE-MR4 MMF LC QSFP+ MODULE


Cena: 884,92 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku