Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HPE 5900AF 48G 4XG 2QSFP+ Switch

Kód: JG510A | číslo výrobcu P/N: JG510A#ABB Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
6364,63 € s DPH 5303,86 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

HPE 5900AF 48G 4XG 2QSFP+ Switch

Popis:
Řada přepínačů HPE FlexFabric 5900 je řada vysoce výkonných přepínačů s vysokou hustotou, velice nízkou odezvou a top-of-rack (ToR)přepínači, která je součástí HPE FlexFabric společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE) FlexNetwork.

Ideální pro nasazení na serverové přístupové vrstvě velkých podnikových datových center, je řada HPE FlexFabric 5900 také dostatečně výkonná pro nasazení v základní vrstvě datových center středních podniků. S nárůstem virtualizovaných aplikací a provozem server-to-server, si nyní zákazníci vyžadují inovace ToR přepínačů, které splní jejich potřeby pro vyšší výkonnost připojení k serveru, konvergenci Ethernetu a úložiště, schopnost pracovat s virtuálními prostředími a s extrémně nízkou odezvou a to vše v jediném zařízení.


Přehled
- Management: Fully managed
- Layer 3 Advanced: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing / Multicast routing / OSPF
- 48x 1/10 GbE RJ45 portů + 2x QSFP+ 40GbE porty + 4x 1000/10000 SFP+ porty
- IRF stacking (až 4 switche do stohu)
- Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JC680A nebo JC681A)
- Redundantní větráky (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JC683A, JC682A, JG552A nebo JG553A)


Optika Ano
Počet LAN portů 48
Počet SFP+ portů 4
Management Managed switch
HPE 58x0AF 650W AC Power Supply
Kód: JC680A

HPE 58x0AF 650W AC Power Supply

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 603,86 € (503,22 € bez DPH)
detaily
HPE 58x0AF Bck(pwr) Frt(prt) Fan Tray
Kód: JC682A

HPE 58x0AF Bck(pwr) Frt(prt) Fan Tray

HPE 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 151,75 € (126,46 € bez DPH)
detaily
HPE 58x0AF Frt(prt) Bck(pwr) Fan Tray
Kód: JC683A

HPE 58x0AF Frt(prt) Bck(pwr) Fan Tray

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 151,75 € (126,46 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable
Kód: JC784C

HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 271,94 € (226,62 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: JD089B

HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver

HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver (JD089B) A small…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 284,69 € (237,24 € bez DPH)
detaily
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: JD092B

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 550,81 € (459,01 € bez DPH)
detaily
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kód: JD094B

HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver (JD094B) Compatible…

Dostupnosť: skladom

Cena: 1394,02 € (1161,68 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Kód: JD095C

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: skladom

Cena: 103,73 € (86,44 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Kód: JD096C

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: skladom

Cena: 109,92 € (91,60 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Kód: JD097C

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable…

Dostupnosť: skladom

Cena: 142,61 € (118,84 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: JD118B

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 192,88 € (160,73 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: JD119B

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B) A small form-factor…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 337,50 € (281,25 € bez DPH)
detaily
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Kód: JG081C

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 239,86 € (199,88 € bez DPH)
detaily
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
Kód: JG234A

HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR

HP X130 10G SFP+ LC ER 40km Transceiver (JG234A) Compatible…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 7360,57 € (6133,81 € bez DPH)
detaily
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 XCVR
Kód: JG325B

HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 XCVR

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 2301,33 € (1917,78 € bez DPH)
detaily
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Kód: JG326A

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 322,54 € (268,78 € bez DPH)
detaily
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
Kód: JG327A

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 418,18 € (348,48 € bez DPH)
detaily
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
Kód: JG328A

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 5m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 520,94 € (434,12 € bez DPH)
detaily
HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC Cable
Kód: JG329A

HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 1m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 449,02 € (374,18 € bez DPH)
detaily
HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
Kód: JG330A

HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 559,67 € (466,39 € bez DPH)
detaily
HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Kód: JG331A

HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable

HP X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m Direct Attach Copper…

Dostupnosť: skladom

Cena: 576,39 € (480,33 € bez DPH)
detaily
HPE X711 Frt(prt) Bck(pwr) HV Fan Tray
Kód: JG552A

HPE X711 Frt(prt) Bck(pwr) HV Fan Tray

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 298,47 € (248,73 € bez DPH)
detaily
HPE X712 Bck(pwr) Frt(prt) HV Fan Tray
Kód: JG553A

HPE X712 Bck(pwr) Frt(prt) HV Fan Tray

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 298,47 € (248,73 € bez DPH)
detaily
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR
Kód: JG661A

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 6339,85 € (5283,21 € bez DPH)
detaily
HPE X140 40G QSFP+ CSR4 300m XCVR
Kód: JG709A

HPE X140 40G QSFP+ CSR4 300m XCVR

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 2440,74 € (2033,95 € bez DPH)
detaily
HPE A58x0AF 300W AC Power Supply
Kód: JG900A

HPE A58x0AF 300W AC Power Supply

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 384,97 € (320,81 € bez DPH)
detaily
HPE A58x0AF 300W DC Power Supply
Kód: JG901A

HPE A58x0AF 300W DC Power Supply

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 699,97 € (583,31 € bez DPH)
detaily
HPE SW 650W 48V NEBS DC PSU
Kód: JH336A

HPE SW 650W 48V NEBS DC PSU

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 864,22 € (720,18 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Cisco Meraki MS250-48FP Cloud Managed Switch


Cena: 6361,77 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis AT-FL-DC25-01


Cena: 6354,86 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR


Cena: 6339,85 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE 5930 24p SFP+/ 2p QSFP+ w/ Msec Mod


Cena: 6325,90 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE 5930 24p 10GBASE-T/ 2p MCsc QSFP+ Mod


Cena: 6325,90 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Meraki MS350-24X Cloud Managed Switch


Cena: 6319,84 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku