Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km

Kód: JD094B_OEM | číslo výrobcu P/N: SFP-PLUS-LR10-HPA (JD094B OEM Dostupnosť: skladom Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
40,54 € s DPH 33,78 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
*Hot-pluggable SFP+ footprint
*DDM function, Digital Diagnostics Monitoring
*Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver
*1310nm DFB Laser
*Up to 10km reach on standard single-mode fiber
*Power supply +3.3V

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty

WELL Mairdi MRD-612D náhlavka dvouušní


Cena: 40,52 € s DPH

Dostupnosť: skladom

WELL Mairdi MRD-805 USB, náhlavka jednoušní…


Cena: 38,40 € s DPH

Dostupnosť: skladom