Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Kód: J9986A | číslo výrobcu P/N: J9986A Dostupnosť: Na otázku Záruka: 480 mesiacov Celková cena:
3060,76 € s DPH 2550,63 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

J9986A

Přehled
- modul určený pro 5400R zl2 Switch Series
- 24x 10/100/1000BASE-T PoE+

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Cisco SG550X-24MP-K9-EU


Cena: 3029,91 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Zyxel USG1100 UTM BUNDLE


Cena: 3012,19 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF XCVR


Cena: 3130,76 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G , Network…


Cena: 3135,41 € s DPH

Dostupnosť: skladom