Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HPE 1820 48G Switch

Kód: J9981A | číslo výrobcu P/N: J9981A#ABB Dostupnosť: skladom Záruka: 480 mesiacov Celková cena:
270,97 € s DPH 225,81 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

HPE 1820 48G Switch

Popis

Řada přepínačů HPE 1820 nabízí větší výběr a flexibilitu pro menší organizace, které vyžadují snadné používání a nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) a zároveň poskytují lepší výkonnost sítě. Přepínače jsou inteligentně řízené s pevnou konfigurací Gigabit Ethernet 2. vrstvy v jednoduchém řešení, které má nejnovější funkce pro úsporu energie. Tyto přepínače jsou plug-and-play, kde může být síťové ovládání vyladěno pomocí funkcí dostupných z jednoduchého grafického uživatelského rozhraní založeného na webovém prohlížeči.


Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti
Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku


Přehled

- Management: Smart managed
- Layer 2: L2 switching
- 48x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 100/1000 Mbps porty
- Bezventilátorové provedení pro tichý chod
- Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení.



Provedení switche Do racku
Fanless switch Ano
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 48
POE Ne
Management Smart switch
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,25 € (9,38 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: J4859C_OEM

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,94 € (10,78 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Kód: J8177C_OEM

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,06 € (22,55 € bez DPH)
detaily
OEM X111 100M SFP LC FX Transceiver
Kód: J9054C_OEM

OEM X111 100M SFP LC FX Transceiver

Ethernet 100Base-FX CablingSupports Fast Ethernet Networking…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 68,02 € (56,68 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE X600 1G Compact Flash Card


Cena: 271,17 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 2530 8G PoE+ Switch


Cena: 271,27 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku