Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

Kód: J9152A_OEM | číslo výrobcu P/N: J9152A_OEM Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
198,58 € s DPH 165,48 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM.

Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s.

Connectivity technology: Wired.

Maximum transfer distance: 220 m,

Wavelength: 1310 nm.

Certification: WEEE.

Dimensions (WxDxH): 55.5 x 13 x 12 mm,

Interface: 1 x 10GBase-LRM,

Form factor: SFP+

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty