Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

Kód: J9151A_OEM | číslo výrobcu P/N: J9151A_OEM Dostupnosť: skladom Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
40,82 € s DPH 34,02 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP komp.

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1


Cena: 40,82 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km


Cena: 40,82 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antenna


Cena: 40,90 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Tenda TEF1106P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/…


Cena: 40,54 € s DPH

Dostupnosť: skladom