Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Kód: J9150A_OEM | číslo výrobcu P/N: SFP-PLUS-SR-HPE Dostupnosť: skladom Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
23,59 € s DPH 19,66 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Tento modul SFP + kompatibilní se standardem OEM je vysoce výkonný a cenově výhodný přístroj podporující přenosovou rychlost 10Gbps přes 82m přenosovou vzdálenost na optickém vlákně OM2 nebo dokonce 400m přes 10Gbps optimalizované připojení OM4. Může být vložen nebo odstraněn z šasi bez vypnutí napájení hostitelského systému (Hot Plug).

Provedení switche Moduly
Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty

WELL Mairdi MRD-805, náhlavka jednoušní


Cena: 29,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

WELL Mairdi MRD-512DS náhlavka dvouušní


Cena: 32,96 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

WELL Mairdi MRD-612 náhlavka jednoušní


Cena: 35,38 € s DPH

Dostupnosť: skladom

WELL Mairdi MRD-805D, náhlavka dvouušní


Cena: 35,61 € s DPH

Dostupnosť: skladom