Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: J4859C_OEM | číslo výrobcu P/N: SPS-7120HPE (J4859C OEM) Dostupnosť: skladom Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
13,41 € s DPH 11,18 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver


Cena: 13,41 € s DPH

Dostupnosť: skladom

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver


Cena: 13,24 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

NETGEAR 5x10/ 100, Desktop Switch, FS205


Cena: 13,18 € s DPH

Dostupnosť: skladom

EVOLVEO PCIe Gigabit Ethernet Card 10/ 100/ 1000…


Cena: 13,65 € s DPH

Dostupnosť: skladom