Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable

Kód: AQ720199-B21 | číslo výrobcu P/N: 720199-B21 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
266,47 € s DPH 222,06 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Obrázok nie je k dispozícii
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 3
Délka kabelu (m) 3,0 - 3,4
Barva kabelu Černá
Vlastnost kabelu kulatý
QSFP+ (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Aruba 50G SFP56 to SFP56 0.65m DAC Cable


Cena: 268,05 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

4vlakno 50/ 125—-ST ST konektory 180m


Cena: 273,06 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ATEN Konvertor VGA, audio na HDMI , scaler


Cena: 275,78 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

DATACOM FTP drát Cat6 305m OUTDOOR double jacket…


Cena: 256,98 € s DPH

Dostupnosť: skladom

DATACOM FTP drát CAT6 PVC 500m cívka šedý


Cena: 276,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AdderLink LDV extender DVI


Cena: 277,11 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku