Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

QNAP SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5M

Kód: 5400053761 | číslo výrobcu P/N: CAB-DAC15M-SFP28 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 12/24 mesiacov Celková cena:
90,53 € s DPH 75,44 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

QNAP SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5 m.

Typ: Direct Attach Cable
Konektor: SFP28
Rychlost: 25 GbE
Délka: 1,5 m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 1,5
Délka kabelu (m) 1,3 - 1,5
Barva kabelu Černá
SFP+ (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

QNAP 1.5M SFP28 25GbE twinaxial direct


Cena: 90,53 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE 5M Single-Mode LC/ LC FC Cable


Cena: 90,21 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um…


Cena: 91,04 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Propojovací kabel 5, 4G NM / NM 25m z RF400


Cena: 89,93 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Acces module PS2, audio pro AdderView KVM


Cena: 91,18 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku