Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps Multi-Mode Optical Module

Kód: 5260719136 | číslo výrobcu P/N: UACC-OM-SFP28-SR Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
55,57 € s DPH 46,31 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

25Gb/s SFP optický modul
modul optického transceiveru s krátkým dosahem kompatibilní s SFP28

25Gb/s Multi-mode Optical Module je optický transceiver schopný udržet propustnost 25Gb/s přes optické připojení. Po připojení modulu ke kompatibilní optické lince jej jednoduše vložte do libovolného portu SFP28.

Funkce:
* propustnost 25Gb/s
* kompatibilní s SFP28
* navrženo pro kabely v délce až 100m (kabel není součástí dodávky)

Rozhraní: 2x LC
TX vlnová délka: Black Latch: 850nm
RX vlnová délka: Black Latch: 850nm
Maximální spotřeba energie: 0,8W

VAROVÁNÍ: LASEROVÝ PRODUKT TŘÍDY 1, IEC/EN 60825-1:2014 – Nedívejte se do konců optického kabelu nebo modulu SFP, pokud jsou konvertory napájeny.

Záruka: 2 roky


Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty