Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

NETGEAR M4250-26G4F-POE+ MANAGED SWITCH

Kód: 51801260105 | číslo výrobcu P/N: GSM4230P-100EUS Dostupnosť: Na otázku Záruka: 10000 mesiacov Celková cena:
988,42 € s DPH 823,68 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

GSM4230P-100EUS - 24x1G PoE+ 300W 2x1G a 4xSFP Managed Switch

FUNKCE
- Unikátní rozhraní určené pro profesionály AV s barevně odlišenými portovými profily.
- NETGEAR IGMP Plus ™ umožňuje okamžitou funkci vícesměrového vysílání pro většinu instalací AV přes IP.
- Funkce Auto-trunk a auto-lag automaticky konfiguruje další přepínače M4250 pro použití v hvězdné topologii.
- Podle potřeby lze portům snadno přiřadit speciální profily pro video profily NVX, SVSI, Q-SYS a Dante.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Switching Fabric: 60 Gbps
10/100/1000 BASE-T RJ45 porty: 24 portů 1G PoE+ (300W), 2x 1G porty navíc
1000BASE-X SFP porty: 4 porty SFP 1G
PSU: 1 x pevný (C14) switch
LED: Napájení, PoE, Ventilátor, Porty
MAC/ARP-NDP: 16K MAC, 4K ARP/NDP
Přepínací kapacita: Ano
MAC: 60 Gbps
Propustnost: 44.64 Mpps
Packet Buffer: 16Mb
CPU: Quad-Core Cortex A57, 1,8GhZ 64 bit, 2 GB RAM
Jumbo Frame: až 12K
VLAN: 4K VLAN
Rozměry: 1U rackmount; 440 x 43,2 x 257mm
Hmotnost: 4,3 kg

Spotřeba energie: 401W s PoE; 35,8W bez PoE

Obsah balení
- M4250-26G4F-PoE+
- Napájecí kabely
- USB typ C a RJ45-DB9 kabel
- Standardní držáky pro montáž do stojanu
- Delší držáky pro zapuštěnou montáž
- Gumové podložky pro instalaci na stůl
- Instalační příručka

Konektor DisplayPort Ne
Konektor HDMI Ne
Provedení switche Do racku
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 26
POE Ano
Management Smart switch
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Aruba 6100 24G 4SFP+ Switch


Cena: 989,13 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Zyxel 8xGb+4xSFP POE IP30 DIN 240W RGS200-12P


Cena: 987,14 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Bussiness switch CBS250-48P-4X-EU


Cena: 986,90 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco SG250X-48P-K9-EU


Cena: 986,50 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR


Cena: 984,91 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku