Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

NETGEAR ProSAFE® 24-Port Gigabit Smart Switch, GS724T

Kód: 518011923 | číslo výrobcu P/N: GS724T-400EUS Dostupnosť: skladom Záruka: 10000 mesiacov Celková cena:
153,27 € s DPH 127,73 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

GS724Tv4
Standalone Smart Managed Pro Switch


Odkaz na web výrobce:

Funkce

NETGEAR Smart Managed Switches nabízí výkonné funkce L2 a L2 + / Layer 3 Lite, lepší funkčnost PoE a vylepšený výkon. Jsou účelně navrženy pro konvergované sítě, kde jsou všechny audio data, video data a ostatní data přenášeny na jediné síťové platformě. Tyto switche jsou optimalizovány pro efektivitu sítě, úsporu provozních nákladů a snadnou správu. Tato řada switchů nabízí konfigurace 8 až 52 portů jak Fast Ethernetu, tak Gigabit Ethernetu s možnostmi PoE. Všechny switche jsou dodávány s Gigabit SFP porty. Tyto switche jsou ideálním řešením pro firmy, které hledají nejlepší kombinaci funkcí, výkonu a ceny.


OBSAH BALENÍ
*ProSAFE® Gigabit Smart Managed Switch
*Power cord
*Rack-mounting kit
*Resource CD

SPECIFIKACE

Technické vlastnosti

10/100Mbps ports
*N/A
Gigabit ports
*24
SFP ports
*2 dedicated
Number of PoE ports
*N/A
PoE+ (802.3at)
*N/A
Total PoE Power budget (Watts)
*N/A
Max MAC entries
*16K
Buffer size
*2MB
VLAN (Number Supported)
*256
VLAN routing
*Yes
Dynamic VLAN assignment
*Yes
MLD Snooping
*Yes
Static route
*Yes
Host ARP table
*512
EEE
*Yes
DoS Prevention
*Yes
Internal/External
*Internal 100-240VAC 50-60Hz
Max consumption (Watts)
*17,4
FAN
*0
Acoustic Noise Level @25C (dBA)
*0 dBA
Operating Temperature
*0° to 50° C
MTBF
*567,680 hours
Weight (kg)
*2,74
Dimensions (WxDxH) mm
*440x204x43

Pro více informací navštivte web výrobce. V sekci „Download“ naleznete datasheet.



Optika Ano
Počet LAN portů 24
Management Smart switch
NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
Kód: 51801273

NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

OVERVIEW Get Gigabit Ethernet “short-reach” fiber…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 148,85 € (124,04 € bez DPH)
detaily
NETGEAR-PGBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP
Kód: 51801274

NETGEAR-PGBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP

OVERVIEW Get Gigabit Ethernet “long-reach” fiber…

Dostupnosť: skladom

Cena: 301,52 € (251,27 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Tiskový server HP Jetdirect 2900nw


Cena: 153,53 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

NETGEAR S350 Series 24-Port Gb Ethernet Smart…


Cena: 152,72 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Allied Telesis AT-MMC200/ SC


Cena: 154,12 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR


Cena: 154,32 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku