Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km

Kód: 517223125 | číslo výrobcu P/N: TL-SM321B-2 Dostupnosť: skladom Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
16,88 € s DPH 14,07 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

TL-SM321B-2 - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

*Přijímá nejnovější standard 1000Base-BX
*Přenosová vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber)
*Kompatibilní s víceformátovou připojitelnou smlouvou v malém provedení (SFP-MSA)
*Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
*Podporuje Hot Swappable

TL-SM321B-2 od společnosti TP-LINK byl vyvinut v souladu s dohodou Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Jako obousměrný optický vysílač / přijímač WDM používá TL-SM321B-2 integrovaný LC obousměrný konektor optického rozhraní a datové spojení je až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber).

TL-SM321B-2 také obsahuje funkci Digital Diagnostic Monitoring (DDM), která je kompatibilní s SFF-8472. DDM podporuje monitorování transceiveru v reálném čase a zobrazuje parametry včetně proudu transceiveru, který vysílá / přijímá optický výkon a provozní teplotu.

TP-Link TL-SM321B-2 se v praxi používá pro optické sítě na krátké a střední vzdálenosti a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro přepínače, směrovače, servery atd.

DDM: Ano
SFP-MSA: Ano
Vyměnitelné za provozu: Ano
Standardy: IEEE 802.3z, TCP/IP
Vlnová délka: Tx: 1310 nm; Rx: 1550 nm
Napájecí zdroj: 3.3V
Certifikace: FCC, CE
Kabel: Single-Mode Fiber
Typ Fiberu: 9/125 µm Single-Mode
Max. délka kabelu: 2 KM
Přenos dat: 1.25 Gbps
Typ portu: LC Simplex
Operační teplota: 0°C - 70°C

Provedení switche Moduly
Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter…


Cena: 16,88 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct.…


Cena: 16,88 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,…


Cena: 16,87 € s DPH

Dostupnosť: skladom

QNAP Rackmount kit SP-EAR-QSW2FOR1-01 - instalace…


Cena: 17,04 € s DPH

Dostupnosť: skladom