Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module

Kód: 51722310 | číslo výrobcu P/N: TL-SM311LS Dostupnosť: skladom Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
19,89 € s DPH 16,58 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module

Podrobnosti o produktu
Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení pak je optický transceiver tou nejlepší volbou.

Popis produktu:
Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. S transceiverem TL-SM311LS dosáhnete několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry:
Hmotnost: 0,12 kg
Konektor: 2x konektor LC (Duplex)
Max. délka spoje: 10 km
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Optický kabel: 9/125
Ostatní: MiniGBIC, Single-Model, Fiber Module
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka: 1310 nm

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module


Cena: 19,89 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP…


Cena: 19,89 € s DPH

Dostupnosť: skladom

D-Link DES-105 kovový 5-port 10/ 100 Desktop…


Cena: 19,89 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link LS105G 5xGigabit Desktop Switch fanless…


Cena: 19,87 € s DPH

Dostupnosť: skladom

UBNT Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/ 6P a ES-10X…


Cena: 20,06 € s DPH

Dostupnosť: skladom