Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis

Kód: 51722308 | číslo výrobcu P/N: TL-MC1400 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
180,05 € s DPH 150,04 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis

Podrobnosti o produktu
Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

Popis produktu:
14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto šasi může být vybaveno volitelným redundantním napájecím zdrojem (TL-MCRP100) a funkcí výměny za provozu, které umožňují instalaci/odebrání konvertoru/napájecího zdroje bez vypnutí napájení šasi.
Navíc pro stabilizaci provozního výkonu a prodloužení životnosti jsou uvnitř instalovány dva chladicí větráky. Společně s řadou MC média konvertorů Gigabit/Fast Ethernet představuje zařízení TL-MC1400 ideální řešení pro vaši síť média konvertorů.

Media konvertory se do casu montují pomocí dodávaných ližin. Case zjednodušuje instalaci většího počtu media konvertorů v rozvaděči a je určen pouze pro mediakonvertory značky TP-LINK verze s označením "v2", které mají 9 V napájení (tyto "v2" konvertory výrobce dodává od druhé poloviny roku 2009).

Parametry:
Hmotnost: 8 kg
Napájení: 100 - 230 V, 50 až 60 Hz
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Rozměry: Rack 2U, 482 x 358 x 86 mm
Sloty: 14x media konvertor
Výstupní napětí: 9,5 V, 9,5 A

Provedení switche Moduly
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
Kód: 51722301

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,50 € (27,08 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
Kód: 51722302

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,50 € (27,08 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.
Kód: 51722303

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,50 € (27,08 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/ 1550nmRX Media Conv.
Kód: 51722304

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/ 1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,50 € (27,08 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
Kód: 51722305

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 40,11 € (33,43 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
Kód: 51722306

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 40,11 € (33,43 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter
Kód: 51722307

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 22,05 € (18,38 € bez DPH)
detaily
TP-Link TL-MCRP100 záložní zdroj pro TL-MC1400_V2
Kód: 5172230813

TP-Link TL-MCRP100 záložní zdroj pro TL-MC1400_V2

TL-MCRP100 verze 2širší a nižší verze

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 69,02 € (57,52 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

E-iCard 2-year IDP USG60/ 60W


Cena: 180,03 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

TP-Link TL-SL1218MP 16xFE 2xGb 2xSFP Unmanaged…


Cena: 180,37 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4, 3" bar. LCD,…


Cena: 180,54 € s DPH

Dostupnosť: skladom

MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM


Cena: 180,56 € s DPH

Dostupnosť: skladom