Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

Kód: 51722306 | číslo výrobcu P/N: MC210CS Dostupnosť: skladom Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
39,97 € s DPH 33,31 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

PŘEHLED
* Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
* Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
* Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.


SPECIFIKACE
Standardy a protokoly
* IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základní funkce
* Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
* Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km

Porty
* 1 port 1000M SC
* 1 port 1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka
* 1310nm

Síťová média 1000BASE-T
* Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX
* Jednorežimový optický kabel

Síťová média 1000BASE-FX
* Single-mode Fiber

Síťová médei 1000BASE-T
* UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (maximum 100m)

Indikátory LED
* PWR, LINK, RX

Rozměry (Š*H*V)
* 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení
* Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)

Max Power Consumption
* 5.5W

Bezpečnost a emise
* FCC, CE

Provozní prostředí
* Provozní teplota: 0–40 °C
* Neprovozní teplota: -40–70 °C
* Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
* Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Žiadne detaily
TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis
Kód: 51722308

TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis

TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis Podrobnosti…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 179,37 € (149,48 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter…


Cena: 39,97 € s DPH

Dostupnosť: skladom

ATEN Video rozbočovač 1PC - 2VGA 350MHz


Cena: 39,92 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Prumyslový napájecí zdroj 150W/ 24V 6, 5A


Cena: 39,81 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku