Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Tester WS-NF-468PT, tester UTP kabelů na POE, 802.3at, test POE

Kód: 51700151 | číslo výrobcu P/N: WS-NF-468PT Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
47,64 € s DPH 39,70 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Tester kabelů a poe napájení dle 82.3at a af jednoduché měření stavu kabeláže a POE napájení.
Tester se skládá ze dvou částí, základní jednotky a vzdálené jednotky. Základní jednotka umožňuje testovat POE napájení podle normy 802.3at a 802.3af.
Na hlavní jednotce je konektor pro napojení UTP kabelu s napájením. Po připojení se rozsvítí LED dioda D1 až D4 podle typu napájení. Snadno určíte, zda je poe v pořádku.
Tester UTP kabelů, napájení 1x 9V, baterie není součástí dodávky,
1x RJ-45 a 1x RJ11 na na testeru a 1x RJ45 a 1x RJ11 na vzdálené jednotce,
indikace pomocí LED diod,
rozměry jsou 63 x 105 x 28 mm pro tester a 31 x 102 x 28 mm pro vzdálenou jednotku.
LED dioda (pin) G není určen pro testery UTP RJ11/12/45 - funkční jen v případě zakoupení STP/FTP testeru.
Součástí balení je i praktické pouzdro.

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Tenda TEF1109P-8-63W PoE AT switch 8x PoE 802.3af/…


Cena: 47,44 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Adder adapter PS2 na USB


Cena: 47,38 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco


Cena: 47,31 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

SFP 1G SM 1310nm 40km DDM Cisco


Cena: 47,31 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku