Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Prumyslový napájecí zdroj 100W/ 24V 4, 5A

Kód: 51700123 | číslo výrobcu P/N: WS-PWR100-24-4,5 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
28,29 € s DPH 23,58 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Prumyslový napájecí zdroj 100W/24V 4,5A

100W - 24V/4,5A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použití v krytu
Velmi vhodné pro napájení více RB z jednoho zdroje
Montáž a instalaci tohoto zdroje smí provádět pouze osoba odborně způsobilá.
Vstup: 176-264V/47-63Hz,
cold start 230V/30A - 115V/15A,
Setup/rise/hold time 200/100/20ms,
0°C-50°C, 0,65kg, 199x98x38 mm

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco


Cena: 28,37 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Yealink PSTN Box CPN10


Cena: 28,18 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco


Cena: 28,15 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km DDM Cisco


Cena: 28,15 € s DPH

Dostupnosť: skladom