Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC

Kód: 517000463 | číslo výrobcu P/N: S-3553LC20D Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
65,49 € s DPH 54,58 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Popis produktu
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

Technické parametry
Optika
Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1550, 1550 / 1310
Dosah [km]:20
Typ přenosu:WDM
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(1) LC
Obecné
Kompatibilita:Univerzální
Software
DDMI - diagnostika:Ano


Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty