Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Kód: 517000462 | číslo výrobcu P/N: S-85DLC05D Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
17,97 € s DPH 14,98 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

S-85DLC05D

OVERVIEW
S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

SPECIFICATIONS
Product code
• S-85DLC05D

Wavelength
• 850nm

Distance
• 550M

Mode
• MM

Data Rate
• 1.25G

Connector
• Dual LC

Format
• SFP

Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Mikrotik napájecí zdroj 48V


Cena: 17,97 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco


Cena: 17,95 € s DPH

Dostupnosť: skladom

UBNT POE-24-30W, GB PoE Injektor, 24V/ 1.25A 30W…


Cena: 17,88 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PoE UBNT Gbit POE-48 (48V, 0.5A, 24W)vč.nap.kab.…


Cena: 17,88 € s DPH

Dostupnosť: skladom