Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Kód: 517000461 | číslo výrobcu P/N: S-31DLC20D Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
23,93 € s DPH 19,94 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

S-31DLC20D

OVERVIEW
S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

SPECIFICATIONS
Product code
• S-31DLC20D

Wavelength
• 1310nm

Distance
• 20KM

Mode
• SM

Data Rate
• 1.25G

Connector
• Dual LC

Format
• SFP

Optika Ano
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

NETGEAR 5-Port Gigabit Ethernet Switch, GS205


Cena: 24,00 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Průmyslový zdroj Carspa 12V=/ 120W spínaný…


Cena: 23,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Průmyslový zdroj Carspa 24V=/ 120W spínaný…


Cena: 23,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Tenda TEF1109DT - 9x RJ45 (8x 10/ 100 Mb/ s +…


Cena: 24,16 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Turris Omnia rack mount


Cena: 23,60 € s DPH

Dostupnosť: skladom