Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6, 10G SFP+

Kód: 5170001995 | číslo výrobcu P/N: CCR1036-8G-2S+ Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
831,53 € s DPH 692,94 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

CCR1036-8G-2S+

PŘEHLED
CCR1036-8G-2S+ je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 41,5 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 28 Gbit/s - full wire speed.

Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do racku, má 8 Gbit ethernet portů, 2 SFP+ sloty, USB port a dotykový displej, který umožňuje jednoduchou konfiguraci a přehled o stavu jednotky a sítě.

CCR1036-8G-2S+ má dva SODIMM sloty, standardně je dodávané s 4GB RAM, ale není zde žádný limit, tj. lze bez problémů rozšířit na 16GB nebo více.

Na zařízení běží RouterOS L6 - plně vybavený a mnoha lety ověřený systém umožňující funkce jako dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration a monitoring - seznam jen několik z mnoha nabízených možností RouterOS systému.

Varianty Cloud Core routerů v prodeji:
5170001992 CCR1016-12G MikroTik CCR1016-12G 2GB RAM, 1200MHz, RouterOS L6
standardní model s 16-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx16 (1,2GHz),12Gbps ethernet porty, 2GB RAM (rozšiřitelná libovolně), USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj

5170001994 CCR1016-12G-BU MikroTik CCR1016-12G-BU 2GB RAM, 1,2GHz, OS L6
verze bez šasi, dotykový barevný LCD displej orientován rovnoběžně s PCB, napájení přes power jack, napáječ přibalen

5170001991 CCR1036-12G-4S MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB RAM, 1200MHz, OS L6
standardní model s 36-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx36 (1,2GHz),12x 1Gbps ethernet porty, 4GB RAM (rozšiřitelná libovolně), 4x SFP porty, USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj

5170001993 CCR1036-12G-4S-EM MikroTik CCR1036-12G-4S-EM 16GB RAM, 1.2GHz, OS L6
oproti standardnímu provedení rozšířená paměť RAM na 16GB

5170001995 CCR1036-8G-2S+ MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+
verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 4GB instalované paměti RAM

5170001996 CCR1036-8G-2S+EM MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+
verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 16GB instalované paměti RAM

SFP moduly kompatibilní s CCR1036:
517000461 S-31DLC20D MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
1310nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 20km Single Mode, with DDM

517000462 S-85DLC05D MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
850nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 550m Multi Mode, with DDM

517000463 S-3553LC20D MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
S-35/53LC20D je sada 2 SFP (někdy též označované jako WDM SFP):
S-35LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector, T1310nm/R1550nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM
S-53LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector,T1550nm/R1310nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM

517000464 S+85DLC03D MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
S+85DLC03D je 10G SFP+ transceiver, LC connector, 850nm, spoje do vzdálenosti 300m, Multi Mode

517000465 S+31DLC10D MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
S+31DLC10D je 10G SFP+ transceiver, connector, 1310nm, spoje do vzdálenosti 10km Single Mode

Produktové video ke shlédnutí se nachází v sekci Download

SPECIFIKACE
CPU speed
• 1200MHz

CPU cores
• 36

RAM
• 4GB

Architecture
• Tile GX

LAN ports
• 8

Gigabit
• Yes

USB
• Yes

Power Jack
• IEC C14 standard connector 110/220V (PSU included)

PoE
• No

Voltage Monitor
• Yes

CPU temperature monitor
• Yes

Dimensions
• 355x145x55cm

Operating Systém
• RouterOS v6 (64bit)

Temperature range
• Max ambient temperature 50C @1.2Ghz; 70C @1Ghz CPU core frequency

RouterOS License
• L6

Current Monitor
• Yes

CPU
• Tilera Tile-Gx36

Max Power consumption
• 60W

SFP ports
• 2

Provedení switche Do racku
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 8
POE Ne
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
Kód: 517000464

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit

To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 47,29 € (39,41 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR


Cena: 831,19 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

MX68CW Enterprise License and Support, 5 Year


Cena: 831,03 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis AT-FL-X610-AM20-NCB3


Cena: 832,97 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Meraki MS390 715W AC Power Supply


Cena: 833,78 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku