Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Mikrotik RB760iGS 880MHz, 256MB RAM, 5x LAN, ROS L4

Kód: 5170001604 | číslo výrobcu P/N: RB760iGS Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
68,85 € s DPH 57,38 € bez DPH Poplatky: 0,13 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.

RouterBOARD hEX S je malý 5-ti portový Gigabitový ethernet router s jedním 1.25Gbit/s SFP portem dodávaný jako komplet v indoor SOHO provedení.

Poháněn je 880MHz dvoujádrovým procesorem MT7621A, osazen 256 MB RAM, portem USB type A, slotem pro microSD kartu.

PoE output (pasivní PoE) na Ethernet portu #5.
PoE input (802.3af/at, pasivní PoE) na Ethernet portu #1.

Zařízení podporuje IPsec hardwarovou encrypci (~470 Mbps).

Součástí předinstalovaná ROS L4.


Technické specifikace:
Product code: RB760iGS
CPU: MT7621A
CPU nominal frequency: 880 MHz
CPU core count: 2
CPU threads: 4
Size of RAM: 256 MB
10/100/1000 Ethernet ports: 5
SFP cages: 1
PoE in: Passive, 802.3af/at
PoE out: Passive PoE up to 57 V (Ether5)
Supported input voltage DC and PoE in: 12 - 57 V
Max out per port output (input < 30 V): 500 mA
Max out per port output (input > 30 V): 500 mA
Max total out: 500 mA
PCB temperature monitor: Yes
Voltage monitor: Yes
USB slot: type A
MicroSD slot: 1
Operating temperature: -40°C to +70°C
Dimensions: 113 x 89 x 28 mm
License level: 4
Operating System: RouterOS
Max Power consumption: 11 W


Upozornění
Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím.
Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení.

Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 5
POE Ano
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 2x LC
Kód: 517000461

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 2x LC

S-31DLC20D OVERVIEW S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver…

Dostupnosť: skladom

Cena: 26,46 € (22,05 € bez DPH)
detaily
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
Kód: 517000462

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver…

Dostupnosť: skladom

Cena: 19,85 € (16,54 € bez DPH)
detaily
MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC
Kód: 517000463

MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC

Popis produktu WDM SFP moduly používají pro obousměrné…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 64,04 € (53,37 € bez DPH)
detaily
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
Kód: 517000464

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit

Popis produktu S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver…

Dostupnosť: skladom

Cena: 52,28 € (43,57 € bez DPH)
detaily
MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel
Kód: 5170004691

MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel

Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených…

Dostupnosť: skladom

Cena: 47,72 € (39,77 € bez DPH)
detaily
MikroTik XS+DA0001 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 1m
Kód: 5170004694

MikroTik XS+DA0001 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 1m

Nové kabely s přímým připojením, které podporují…

Dostupnosť: skladom

Cena: 33,00 € (27,50 € bez DPH)
detaily
MikroTik XS+DA0003 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 3m
Kód: 5170004695

MikroTik XS+DA0003 - SFP/ SFP+/ SFP28 DAC kabel, 3m

Nové kabely s přímým připojením, které podporují…

Dostupnosť: skladom

Cena: 44,55 € (37,13 € bez DPH)
detaily
MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/ 10/ 25G, pár modulů
Kód: 51700046992

MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/ 10/ 25G, pár modulů

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modul…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 296,29 € (246,91 € bez DPH)
detaily
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
Kód: 517000470

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW…

Dostupnosť: skladom

Cena: 33,23 € (27,69 € bez DPH)
detaily
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
Kód: 517000474

MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)

Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 41,30 € (34,42 € bez DPH)
detaily
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
Kód: 517000475

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 77,46 € (64,55 € bez DPH)
detaily
MT-DIN - Držák na DIN lištu pro RB série hEX a hAP
Kód: 51700170

MT-DIN - Držák na DIN lištu pro RB série hEX a hAP

Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální…

Dostupnosť: skladom

Cena: 6,81 € (5,68 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

MikroTik Outd. GrooveA 52HPn 2+5GHz 802.11a/ b/…


Cena: 68,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom

ZyXEL 5xGb 4xPOE fanless desktop switch GS1200-5HP…


Cena: 68,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link TL-WPA4226 KIT AV600 Powerline N300 Wi-Fi…


Cena: 68,67 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SFP 1G CWDM SM TRx: 1470 80km Dell


Cena: 69,04 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco


Cena: 69,04 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku