Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Kód: 51202804 | číslo výrobcu P/N: DMC-515SC Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
143,75 € s DPH 119,79 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
* UTP to Singlemode Fiber Media Converter
* SC Fiber connector
* Half-/Full-Duplex
* Distance up to 15km
* Includes Power Supply for standalone use

Rychlost max. 100 Mbps
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Cisco 4G-AE010-R=


Cena: 143,78 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

TP-Link T1600G-18TS 16xGb RJ45, 2xSFP smart switch…


Cena: 143,78 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco CVR-X2-SFP10G=


Cena: 143,81 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco DS-SFP-FC16G-SW=


Cena: 144,15 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL…


Cena: 143,21 € s DPH

Dostupnosť: skladom