Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

Kód: 512027133 | číslo výrobcu P/N: DEM-312GT2 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
259,22 € s DPH 216,02 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)

Přehled
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 2 km 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 2 km, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 2 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

Specifikace
• 1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
• Plně duplexní provoz 2000Mbit
• 802.3x podpora Flow-Control
• Výměna za provozu
• IEEE 802.3z
• IEEE 802.3x Flow-Control
• Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 2km
• Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 2km

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/ SFP PoE switch…


Cena: 259,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

NETGEAR ProSAFE® 48-Port Gigabit Smart Switch,…


Cena: 259,15 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Yealink T48S Skype for Business tel., PoE, 7“…


Cena: 258,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 5 License


Cena: 257,98 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ZyXEL License upgrade for SBG3500 AnnexB


Cena: 260,52 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku