Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/ 100/ 1000 Switch

Kód: 51202618 | číslo výrobcu P/N: DGS-105 Dostupnosť: skladom Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
27,56 € s DPH 22,97 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/100/1000 Switch

OVERVIEW
The DGS-105 5-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch offers an economical way for SOHO and small and medium businesses to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides five Gigabit ports for easy expansion of your network and a quick way to upgrade your network to Gigabit connectivity.

SPECIFICATIONS
KEY FEATURES
* Built-in D-Link Green Technology
* Inexpensive Gigabit solution for Home/SOHO
* Five 10/100/1000 Mbps Gigabit ports
* 10 Gbps switching fabric
* Auto MDI/MDIX crossover for all ports
* Secure store-and-forward switching scheme
* Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet speeds
* IEEE 802.3x Flow Control
* Supports 9,000 Byte Jumbo Frames
* Supports IEEE 802.1p QoS (4 Queues, Strict Mode)
* Supports Cable Diagnostics Function
* RoHS compliant
* Plug-and-play installation
* IGMP Snooping - multicast video / IPTV

STANDARDS
* IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twistedpair copper)
* IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
* IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
* ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
* IEEE 802.3x Flow Control
* IEEE 802.1p QoS
* IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

PROTOCOL
* CSMA/CD

DATA TRANSFER RATES
* Ethernet: 10 Mbps (half duplex), 20 Mbps (full duplex)
* Fast Ethernet: 100 Mbps (half duplex), 200 Mbps (full duplex)
* Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (full duplex)

TOPOLOGY
* Star

NETWORK CABLES
* 10BASE-T: UTP CAT 3, 4, 5/5e (100 m max.), EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.)
* 100BASE-TX, 1000BASE-T: UTP CAT 5/5e (100 m max.), EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)

MEDIA INTERFACE EXCHANGE
* Auto MDI/MDIX adjustment for all ports

LED INDICATORS
* Per port: Link/Activity/Speed
* Per device: Power

TRANSMISSION METHOD
* Store-and-forward

MAC ADDRESS TABLE
* 2K

MAC ADDRESS LEARNING
* Automatic update

PACKET FILTERING/FORWARDING RATES
* Ethernet: 14,880 pps per port
* Fast Ethernet: 148,800 pps per port
* Gigabit Ethernet: 1,488,000 pps per port

RAM BUFFER
* 128 KB per device

DC INPUT
* External 5 V/1 A Level “V” Power Adapter

POWER CONSUMPTION
* Power On (Standby): DC input: 0.5W, AC input: 1.0W
* Maximum: DC input: 2.01W, AC input: 3.10W

HEAT DISSIPATION
* Power On (Standby): AC input: 3.41 BTU/h
* Maximum: DC input: 6.854 BTU/h

MTBF
* 1,688,338 hours

OPERATING TEMPERATURE
* 0 to 50 °C

STORAGE TEMPERATURE
* -10 to 70 °C

OPERATING HUMIDITY
* 10% to 90% RH non-condensing

STORAGE HUMIDITY
* 5% to 90% RH non-condensing

DEVICE DIMENSIONS (W X D X H)
* 100 x 98 x 28 mm

CERTIFICATIONS
* FCC Class B
* ICES-003 Class B
* CE Class B
* C-Tick Class B
* VCCI Class B
* cUL
* CB

Provedení switche Desktop
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ne
Počet LAN portů 5
POE Ne
Management Unamanaged switch
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco


Cena: 27,56 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Prumyslový napájecí zdroj 100W/ 24V 4, 5A


Cena: 27,48 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Tenda POE30G-AT Gigabit Power Injector AF/ AT…


Cena: 27,37 € s DPH

Dostupnosť: skladom