Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/ SFP, fanless

Kód: 51202509 | číslo výrobcu P/N: DGS-1248T Dostupnosť: skladom Záruka: 10000 mesiacov Celková cena:
124,46 € s DPH 103,72 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Informace k záruce:
Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě.
Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál.

http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in

Popis
Spravovatelné přepínače řady D-Link DGS-1210 jsou nejnovější generací switchů, které poskytují vyšší výkon přes Ethernet (PoE), více typů fyzických rozhraní, více rozhraní pro správu a pokročilé funkce L2. Se všemi těmito funkcemi kombinuje řada DGS-1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli sítě.
Technická specifikace
Port Standards & Functions
*IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
*IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode
*Auto-negotiation
Number of Ports
*16 x 10/100/1000BASE-T ports
*4 x Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports
Network Cables
*UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.); EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
Full/Half Duplex
*Full/half duplex for 10/100 Mbps speeds; Full duplex for Gigabit speed
Media Interface Exchange
*Auto or configurable MDI/MDIX
Switching Capacity
*40 Gbps
Transmission Method
*Store-and-forward
MAC Address Table
*16,000 entries per device
MAC Address Update
*Up to 256 static MAC entries, Enable/disable auto-learning of MAC addresses
Maximum 64 bytes Packet Forwarding Rate
*29,8Mpps
Packet Buffer Memory
*4.1 MB
AC Input
*100 to 240 VAC 50/60 Hz internal universal power supply
Maximum Power Consumption
*13,02 W
Standby Power Consumption
*5,56 W W
Fan Quantity
*0
Acoustics
*0 dB(A)
Heat Dissipation
*44,41 BTU/hr
Operation Temperature
*-5 to 50 °C (23 to 122 °F)
Storage Temperature
*-20 to 70°C (-4 to 158 °F)
Operation Humidity
*0% to 95% non-condensing
Storage Humidity
*0% to 95% non-condensing
Dimensions
*280 x 180 x 44 mm
*19” standard rack mounting width, 1U height
Weight
*1,75 kg
Diagnostic LEDs
*Power (per device), Link/Activity/Speed (per 10/100/1000 Mbps port), Link/Activity/Speed (per combo port)
MTBF
*1,087,100 hours
Certifications and Safety
*CE Class A, cUL, CE LVD
Pro více informací si můžete v sekci "Download" stáhnout datasheet

Provedení switche Do racku
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ne
Low profile Ne
Počet LAN portů 16
POE Ne
Management Smart switch
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
Kód: 51202710

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 70,82 € (59,02 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

D-Link DGS-1008MP 8x 1000 Desktop Switch, 8PoE…


Cena: 124,46 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Aten HDMI Extender do 60m + IR ovládání


Cena: 124,84 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL…


Cena: 125,01 € s DPH

Dostupnosť: skladom

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 8 VGA 300 Mhz


Cena: 125,23 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku