Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

DEM-CB50 stohovací kabel

Kód: 51202420 | číslo výrobcu P/N: DEM-CB50 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
148,70 € s DPH 123,92 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

50cm stacking cable for DGS-3120 series, DGS-3300 series, DXS-3300 series

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 0,5
Délka kabelu (m) 0,50 - 0,59
Barva kabelu Černá
Vlastnost kabelu kulatý
CX 4 (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE 15m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable


Cena: 148,19 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE 1.5M 100Gb QSFP28 OPA Copper Cable


Cena: 149,92 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Plantronics E10, S1


Cena: 146,17 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

UBNT UniFi Cable, CAT6, CMR, 23 AWG, 305m


Cena: 151,57 € s DPH

Dostupnosť: skladom