Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

D-Link DGS-3620-28PC 24xGbit/ L3, Managed, PoE+, 4xSFP

Kód: 512021114 | číslo výrobcu P/N: DGS-3620-28PC/SI Dostupnosť: Na otázku Záruka: 10000 mesiacov Celková cena:
2343,79 € s DPH 1953,16 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Informace k záruce:
Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě.
Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál.

http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in

20-Port PoE Gigabit xStack Managed L3 Stackable Switch SI Image, 4 Gigabit Combo BASE-T/SFP Ports, 4 10G SFP+ Ports

Overview
The xStack DGS-3620 Series includes five gigabit managed switches with a choice of 24 or 48 port 10/100/1000Base-T models, 24 SFP port model, and PoE + model options. The DGS-3620-28TC comes with four combo SFP slots and four 10-Gigabit SFP+ slots. The DGS-3620-28SC is the fiber version equipped with four combo 10/100/1000 Base-T ports and four10-Gigabit SFP+ slots. The DGS-3620-52T has four 10-Gigabit SFP+ slots and two optional 10-Gigabit uplinks. The DGS-3620-28PC and DGS-3620-52P also include PoE (802.3af) and PoE+ (802.3at) that provides up to 30W to power devices such as IP phones, Access Points, or security cameras.

• 24 GE 802.3at PoE + 4 Combo GE/SFP + 4 1-GE SFP+ Ports
• 128 Gbps Switching Capacity, Physical Stacking 12 Units
• Standard Image: QoS, Multicasting, Robust AAA Security

Features
Number of Ports
• 16 to 28 Ports
Type of Ports Available
• 10/100/1000 Gigabit Ports
• 10 Gigabit Ethernet Ports
• Small form-factor pluggable (SFP) Ports
Power over Ethernet Support
• PoE Ports available
Capable of Stacking
• Physical Stacking Ability
Depth of Feature List
• Layer 3 Features
Switch Fabric Forwarding Capacity
• Switching Capacity 128 Gbps
Max. Packet Forwarding Rate
• Max Packet Forwarding Rate 95.24 Mpps
MAC Address Table Size
• MAC Address Table 32K
Spanning Tree (STP) 802.1d
Rapid Spanning Tree (RSTP) 802.1w
Multiple Spanning Tree (MSTP) 802.1s
Loopback Detection
• Loopback Detection v4
Jumbo Frame
• 13K Bytes
IGMP Snooping Groups
• IGMP Snooping Groups 1K
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IP Interface
• IP Interface 256
Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP)
RIP Next Generation (RIPng)
Open Shortest Path First (OSPF)
L3 Multicast Groups
Internet Group Management Protocol (IGMP)
Distance Vector Multicast Routing Protocol (DVMRP)
Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
IP-MAC-Port Binding (IMPB)
DHCP Client Filtering
ARP Spoofing Prevention
BPDU Attack Protection
802.1X Access Control
Web-Based Access Control (WAC)
MAC-Based Access Control (MAC)
Microsoft Network Access Protection (NAP)
Guest VLAN
RADIUS Auth. For Mgm Access
TACACS+ Auth. For Mgm Access
Web-Based GUI
Command Line Interface (CLI)
Simple Network Management Protocol (SNMP)
• SNMP v1 / v2c / v3
Link Layer Discovery Protocol (LLDP)
DHCP Server

Provedení switche Do racku
Obsahuje switch Ano
Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 24
POE Ano
Management Managed switch
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

ZyXEL USG1000


Cena: 2345,14 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Meraki MS125-48-HW Cloud Managed Switch


Cena: 2348,14 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco SG550X-48-K9-EU


Cena: 2337,18 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR


Cena: 2336,58 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku