Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optická spojka LC multi mode duplex OM3

Kód: 502710930622 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
2,02 € s DPH 1,68 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optická spojka LC/LC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro multimode vlákna OM3.

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý pro kleště…


Cena: 1,99 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 3m žlutý


Cena: 1,99 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 3m červené…


Cena: 1,99 € s DPH

Dostupnosť: skladom