Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optická spojka SC/ PC multi mode 50/ 125 duplex OM3

Kód: 50271093044 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
1,64 € s DPH 1,37 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3

Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM3
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Optická spojka SC/ PC multi mode 50/ 125 simplex…


Cena: 1,66 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý svorkovnice…


Cena: 1,66 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Rámeček pro SXF-M French style moduly, 80x80mm…


Cena: 1,69 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Montážní sada M6 (4ks / bal.) 20mm


Cena: 1,57 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Tango instalační krabice hloubka 28mm


Cena: 1,57 € s DPH

Dostupnosť: skladom

DATACOM Konektor Cat5e RJ45, lanko, UTP 10ks


Cena: 1,71 € s DPH

Dostupnosť: skladom