Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Pigtail Fiber Optic SC/ PC 50/ 125MM, 1m OM3

Kód: 50271086222 | číslo výrobcu P/N: 2113 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
2,28 € s DPH 1,90 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 1
Délka kabelu (m) 1
Barva kabelu Zelená
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM3
Délka optického patch kabelu Délka 1 m
bez konektoru 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty