Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Patchcord FO duplex E2000/ APC-FC/ PC 9/ 125 2m, OS2

Kód: 502710795452 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
48,45 € s DPH 40,38 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Patchcord FO duplex E2000/APC-FC/PC 9/125 2m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 2
Délka kabelu (m) 2
Barva kabelu Žlutá
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 2 m
E2000 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

USB-C to Lightning Cable (2 m) / SK


Cena: 48,44 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

SUREFIRE Axis Gaming Mouse Bungee Hub


Cena: 48,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Aten USB dongle pro KVM


Cena: 48,38 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Lightning to USB Cable (2 m) / SK


Cena: 48,38 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter


Cena: 48,38 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Apple Thunderbolt cable (0.5 m)


Cena: 48,38 € s DPH

Dostupnosť: skladom