Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Patchcord FO duplex E2000/ APC-LC 9/ 125um SM 10m, OS2

Kód: 5027107952212143 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
39,92 € s DPH 33,27 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 10m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 10
Délka kabelu (m) 10 - 11
Barva kabelu Žlutá
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 10 m
E2000 1
LC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord USB 3.0 - SATA + IDE adaptér s kabelem…


Cena: 39,92 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Lenovo Thunderbolt 3 Cable 0.7m


Cena: 40,00 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Plantronics HIC-10 CE2001


Cena: 40,03 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Plantronics KIT, Y-adapter (školení)


Cena: 40,03 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku