Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Patchcord FO simplex E2000/ APC-SC/ APC 9/ 125um 3m, OS2

Kód: 50271079522111 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
28,05 € s DPH 23,38 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 3m, OS2
*Konektor 1: E2000/APC
*Konektor 2: SC/APC
*Typ: simplex
*Typ vlákna: SM
*Délka (m): 3

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 3
Délka kabelu (m) 3,0 - 3,4
E2000 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub


Cena: 27,98 € s DPH

Dostupnosť: skladom

i-tec USB-C HDMI Cable Adapter 4K / 60 Hz 150cm…


Cena: 28,15 € s DPH

Dostupnosť: skladom