Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 15m, OS2

Kód: 502710794625 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
12,70 € s DPH 10,58 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm), LC – SC/PC, délka 15 m

Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka kabelu (m) 15
Barva kabelu Černá
Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 12 - 17
SC (M) 1
LC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/ 125 7m OM4…


Cena: 12,70 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Premiumcord Patch kabel FTP, CAT6, AWG26, 20m,…


Cena: 12,70 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord HDMI -> VGA kabel 2m


Cena: 12,68 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62, 5/ 125um…


Cena: 12,72 € s DPH

Dostupnosť: skladom