Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 3m, OS2

Kód: 502710794620 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
9,83 € s DPH 8,19 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 3
Délka kabelu (m) 3,0 - 3,4
Barva kabelu Žlutá
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 3 m
LC (M) 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm…


Cena: 9,83 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Remax RC-088i, datový kabel na iPhon 5, 6, 7,…


Cena: 9,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Remax RC-088i/ Datový kabel na iPhon 5, 6, 7,…


Cena: 9,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Remax RC-088i/ Dat.kabel na iPhon 5, 6, 7, SE…


Cena: 9,85 € s DPH

Dostupnosť: skladom