Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 140m, OS2

Kód: 502710794101140 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
135,12 € s DPH 112,60 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,
140m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 140
Délka kabelu (m) 100 a více
Barva kabelu Žlutá
Vlastnost kabelu 9/125
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
LC (M) 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Venkovní inst.Solarix CAT5e UTP PE 305m/ box…


Cena: 134,76 € s DPH

Dostupnosť: skladom

DATACOM FTP Cat5e kabel LSOH 305m (drát)


Cena: 134,56 € s DPH

Dostupnosť: skladom

D-Link DEM-CB100S stohovací kabel


Cena: 135,71 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

QNAP QXP-T32P - Thunderbolt™ 3 (2 porty) rozšiřující…


Cena: 135,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SFP+ Direct Attach 1M Cable


Cena: 136,05 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku