Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 8m, OS2

Kód: 50271079402 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
14,84 € s DPH 12,37 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 8m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 8
Délka kabelu (m) 6,0 - 9,9
Barva kabelu Žlutá
Vlastnost kabelu 9/125
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
LC (M) 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty