Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

FO patchkabel simplexní SC/ APC - SC 9/ 125 SM 1m, OS2

Kód: 502710749821 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
4,25 € s DPH 3,54 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 09/125, OS2, G657A1

Konektory: SC-SC

Broušení: APC-UPC

Barva: Žlutá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 1m

Provedení: Simplex


Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 1
Délka kabelu (m) 1
Vlastnost kabelu 9/125
Optický patch kabel - Typ Simplex
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 1 m
SC/APC (M) 1
SC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM…


Cena: 4,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Kabel C-TECH síťový, prodlužovací, 3m VDE…


Cena: 4,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord Adapter HDMI - HDMI, F/ F, pozlacené…


Cena: 4,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

GEMBIRD napájecí adaptér POE, UTP kabel, 0,…


Cena: 4,27 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 2m, zlac.kon.…


Cena: 4,23 € s DPH

Dostupnosť: skladom