Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 0, 5m, OS2

Kód: 50271070 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
6,58 € s DPH 5,48 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, G.657A1

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 0,5
Délka kabelu (m) 0,50 - 0,59
Barva kabelu Žlutá
Vlastnost kabelu 9/125
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
SC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Síťový napájecí kabel 230V IEC 320 C19, 1.8…


Cena: 6,58 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AVACOM datový a nabíjecí kabel USB - USB Type-C,…


Cena: 6,58 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AKASA - USB 3.1 typ C na typ C kabel - 100 cm


Cena: 6,57 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Gembird LAN port combiner/ splitter, FTP


Cena: 6,57 € s DPH

Dostupnosť: skladom

4World Adaptér USB na Serial port DB9 a DB25


Cena: 6,60 € s DPH

Dostupnosť: skladom